Teknik Servis

Teknik aksaklıkların günlük iş akışı ve bekleyen siparişler konusunda ne büyük sıkıntı yarattığını her üretici bilir, çünkü zaman günümüzde en önemli rekabet unsurlarından biridir.

Zamanla yarışıyorsanız, beklemeye tahammülünüz yoktur!

Ürettiği lazer makinelere teknik servis ve yedek parça desteği veren bir firma ile çalışmak size önemli avantajlar sağlayacak:

  • Teknik servis ekibine kendi elemanlarınız kadar kolay ulaşacaksınız.
  • Teknik servis ekibi, üretim deneyimine sahip olduğu için sorunları anlamak ve çözmek konusunda sıkıntı yaşanmayacak.
  • İhtiyacınız olan yedek parça stoklarımızdan anında karşılanacak.

Teknik destek almak, yedek parça siparişi vermek ya da servis talebinde bulanmak için 494 4 545 nolu çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Teknik bilgi ve donanımını sürekli güncelleyen teknik servisimiz ihtiyacınızı hızla karşılayacak, işlerin bir an önce yoluna girmesini sağlayacaktır.

25 yıllık üretim geçmişimiz boyunca edindiğimiz deneyim ve personelimize yaptığımız eğitim yatırımı sayesinde güçlü bir teknik servis altyapısı oluşturduk. Bugün kendi ürettiğimiz 1000’e yakın makineye satış sonrası destek veriyoruz. Müşterilerimiz satış sonrası hizmetler ve AR-GE konusunda bizden devamlı destek alabileceklerine bilmenin rahatlığını yaşıyorlar.

Giderek büyüyen müşteri portföyümüze etkin ve hızlı çözümler üretebilmek için eğitimli ve deneyimli teknik servis ekibimiz ile sorun ya da ihtiyacınız ne olursa olsun, zamanında ve yerinde müdahale etmeyi vaadediyoruz.

Bir gün birlikte çalışma fırsatı bulursak, bu vaat sizin için de gerçek olacak.