Arges Lazer Sistemleri Hakkında

Lazerli kesim ve markalama makineleri üreterek 25 yılı geride bıraktık. Bu süre boyunca yetiştirdiği ürünlerle kendini besleyen bir bahçıvan gibi düşünmeye çalıştık.

İçinde bulunduğu sektörün ihtiyaçlarına, uluslararası rekabete açık vizyonu ve kalitesi ile dış bağımlılığı kırmayı, fayda ile etkinliği gözeten üretim anlayışı ve ülke sanayisine hizmet önceliği felsefesiyle müşterilerinin memnuniyetini amaç edinerek kurulmuştur.

25 yılı geçen disiplinli çalışmanın eşliğinde gerek özel projeleri gerekse standart üretimi ile kuruluş amaçlarına her geçen gün biraz daha yaklaşırken, hedeflerini büyüterek her koşulda müşteri memnuniyeti ve dürüstlük ilkesi ile tekstilden denime, reklamdan matbaaya, kuyumdan metale kadar lazer sistemlerinin kullanıldığı tüm sektörlere Ar-Ge çalışmaları ile üretim imkanlarını zenginleştirerek sektörlerin ve müşterilerin özel ihtiyaçları doğrultusunda lazerli kesim ve markalama makineleri üretimi yapmaktadır.

Ürün gamımızda 30W’dan 4500W’a kadar güçlerde ve 60x60mm den başlayıp 2000x3000mm ye kadar devam eden çalışma alanına sahip makine üretimlerimiz mevcuttur.

Makinelerimizda kullandığımız bir CNC hareket kontrol yazılımı olan ARCON ve Nakış sektörünün %80’ine yakınının kullandığı ACCURATE yazılımımız gibi özel yazılım hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Ayrıca kendi tasarımımız olan elektronik kontrol ve güvenlik sistemlerimiz ürettiğimiz makinelerimizde kullanılmaktadır.

Teknoloji ve yetenek hayatı biçimlendiriyor.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını teknolojik gelişmelerin paralelinde ve gerektiğinde bu gelişmelerin öncüsü olarak en iyi ve en verimli ürünleri üreten firma olmak, yerli üretime öncülük etmek.

Kalite Politikamız

Kumaş,deri ve ahşap başta olmak üzere çeşitli sektörlerde  kullanılan; lazerli kesim ve markalama makinalarının üretimi, yazılımı, satış ve satış sonrası hizmetleri konusunda hizmet veren firmamızın kalite politikası: müşteri ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda, rekabetçi fiyat politikası gözetilerek ticari verimliliğinin arttırılması; yenilikçi, kaliteli ürünler üreterek, eğitimli personel,uzman servis ve zamanında destek ile müşteri yatırımının ve memnuniyetinin  sürekliliğini sağlamaktır.

Firmamız, Kalite Politikası hedeflerine ulaşabilmek için, konuyla ilgili kanunlara, yönetmeliklere, tüzüklere, yayınlanmış normlara ve standartlara uymayı taahhüt eder.

   Ref: TS-ISO 9001:2015 Kalite El Kitabı  K.E.K- 02

 

1992'den bu yana...

"En iyi!" adını sahiplenirken, ilerledikçe önümüz sıra genişleyecek bir yola girdiğimizin bilincindeydik. Yolumuzu kaybetmemek için bazı temel ilkeler benimsedik:

Lazerli kesim ve markalama makineleri üreterek 25 yılı geride bıraktık. Bu süre boyunca yetiştirdiği ürünlerle kendini besleyen bir bahçıvan gibi düşünmeye çalıştık. Akıl, teknoloji ve emek ekerek ürünler geliştirdik, geliştirdiğimiz ürünler bize yenileri için akıl, enerji ve güç verdi.

"Bana bunu yapacak bir makine lazım!" diyerek kapımızı çalan her üreticiyle yeni bir projenin içinde bulduk kendimizi. Her soru yeni teknolojilerin peşine düşürdü, her teknoloji düşüncemizin sınırlarını genişletti. 1992'den bu yana kullandığımız zaman, kaynak ve işgücüyle neler ürettiğimizi merak ediyorsanız, ÜRÜNLER sayfasına bir göz atın.

Arges Lazer Sistemleri Hakkında.