Arges Lazer Sistemleri Yatırım Olanakları

1992 yılında kurulan firmamız esnek yapısı sayesinde değişen ekonomik koşullara ve teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak Lazer Kesim ve Markalama sektöründe yüksek kaliteli ve uluslararası düzeyde rekabet edebilir makineler üretmeyi başardı.

Makine üretimi tüm dünyada olduğu gibi Türkiye sanayinin de itici güçlerinden biri. Türkiye'de büyük çoğunluğunu küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ) oluşturduğu makine üretim sektörü, 20 yıldır istikrarlı şekilde büyüyor.

İki mühendis olarak Best'i kurarken Proje-Arge-İmalat-Satış-Kurulum-Teknik Servis-Yedek Parça tüm birimleri tek elden yönetebileceğimiz, hiçbir aşamada bizi dışarıya bağımlı kılmayacak bir yapı tasarladık. Bugün ürün listemizdeki tüm makineler Best çatısı altında tasarlanıyor, mekanik ve elektronik sistemleri üretiliyor ve gerekli yazılımlar geliştiriliyor. Avcumuzun içi gibi tanıdığımız makinelerde istediğimiz değişiklik ve yenilikleri yapabiliyor, müşterilerimizin her türlü teknik sorununu kolayca çözüyoruz.

Ürünlerimize ait mekanik, hidrolik ve pnömatik parçaların tamamına yakını, Türkiye'de üretilen ve birçoğu piyasada bulunabilen standart parçalardır. Standartların dışında özel imalat olan parçalar da firmamız tarafından tasarlanmış, yerli hammadde ile Türkiye'de üretilmiştir. Bu sayede yedek parça tedariği konusunda müşterilerimiz hiçbir sorun yaşamaz. İhtiyaç duyulan yedek parçalar gerektiğinde yeniden üretilebilir. Firmamız, 2 yıllık garanti süresi sonunda 7 yıl süresince de yedek parça ve servis garantisi verir.

ARGE departmanı varolan ürünleri sektörün ihtiyaçlarına uygun şekilde geliştirmek için teknolojiyi yakından izlerken, mühendislerimiz müşterilerin tanımladığı ihtiyaçlara göre tasarlanmış özel projeler üzerinde çalışıyor.

Türkiye'deki 20 yıllık başarılı geçmişimiz sektörde bize bir marka değeri kazandırdı, marka bilinirliğinin yanında çok daha kıymetli bir değere alanımızda önemli bir knowhow'a sahibiz.

Lazer kesim ve markalama sektörünün dünyanın birçok ülkesinde önemli potansiyele sahip olduğunu düşünüyor, uluslararası yatırımcılarla işbirliği içinde yürüteceğimiz projeler için şimdiden heyecan duyuyoruz.